Than Károly Ökoiskolája, Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 Osztályaink a 2017/18-as tanévben

Osztály Képzési forma Osztályfőnök
8.Korall Felnőttek általános iskolája-levelező tagozat Babarczi Istvánné
9.Alkony 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Halminé Juhász Ildikó
9.Bolygó 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Kolumbán Erzsébet
9.Csillag 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Ughyné Gregor Katalin
9.Dagály 4 éves Honvédelmi szakgimnázium Vidács Gáspár
9.Égbolt 4 éves Környezetvédelmi szakgimnázium Kasszán Zuszsanna
9.Felhő 4 éves Vízügyi szakgimnázium Garainé Bóday Beatrix
1/9.Moraj 3 éves szakközépiskola 1/2 Vízügyi szakmunkás – 1/2 Műanyagfeldolgozó Vass Szabina
1/9.Napfény-migráns Belépő migráns osztály – Magyar mint idegen nyelv Roth Ágnes
1/9.Orkán 3 éves szakközépiskola Rendészeti őr Balogh Krisztina
1/9.Pára 3 éves szakközépiskola Számítógép szerelő, karbantartó Somogyi Zoltán
SZH/1.Róna  2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/1 Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Zolnai Zsolt
SZH/1.Szikla 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/1 Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Tényi István
4/12.Hajnal Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – 2 éves-nappali tagozat Tóth Rita
4/12.Liget Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – levelező tagozat Fáber Erzsébet
5/13.Tenger Érettségire épülő szakképzés-Környezetvédelmi technikus – 1 éves-nappali tagozat Filó Ferenc
1/13. Univerzum Érettségire épülő szakképzés-Közszolgálati ügyintéző – 2 éves-nappali tagozat Bacsó Márton
1/13.Zuzmó Érettségire épülő szakképzés-Műanyagfeldolgozó technikus – esti felnőtt oktatás Tápai Andrea
10.Alpok 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Pésó Viktória
10.Bakony 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Farkas Tímea
10.Cserhát 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Szabó Ákos
10.Dobogókő 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Szalacsi Renáta
10.Etna 4 éves Környezetvédelem szakgimnázium Szeghy Ferenc
10.Gerecse 4 éves 1/2 Vízügy – 1/2 Vegyipar szakgimnázium Kollár László
2/10.Mátra 3 éves szakközépiskola- 1/2 Víz- és csatornamű kezelő – 1/2 Műanyagfeldolgozó Németh László
2/10.Pilis 3 éves szakközépiskola-Számítógépszerelő és karbantartó Czikkely Imre
SZH/2.Rila 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/2 -Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Müller Tamás Bulcsú
SZH/2.Somló 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/2 -Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Simon Hilda
SZH/2.Vértes 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/2 -Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Kiss József
11.Agár 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Gecse Nóra
11.Bagoly 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Kosaras Béla
11.Cápa 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Papp Péter
11.Delfin 4 éves Vegyipari ágazati szakközépiskola Kőszegi Roberta
11.Elefánt 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Bacsa-Harkay Edit
11.Farkas 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Varga Regina
3/11.Medve 3 éves szakiskola-Víz- és csatornamű kezelő Szíjj Barbara
3/11.Nyest 3 éves szakiskola – Műanyagfeldolgozó-Formacikkgyártó Sári Zoltán
3/11.Panda 3 éves szakiskola-Számítógépszerelő és karbantartó Vizi Ferenc
12.Áfonya Angol nyelvi előkészítő után 4 éves gimnázium Kertai Bettina
12.Akác 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Domahidy András
12.Bodza 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Kiss Marianna
12.Csenkesz 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Keszthelyi Márta
12.Dió 4 éves Vegyipari ágazati szakközépiskola Ujvárosi Csilla
12.Éger 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Krenács Zsuzsanna
12.Fagyal 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Váncsáné Debreceni Katalin
5/13.Jura Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – esti tagozat Lakó Ildikó
5/13.Lomnic Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – levelező tagozat Babarczi Istvánné
2/14.Ural Érettségire épülő szakképzés-Közszolgálati ügyintéző – 2 éves-nappali Dr. Miszlivecz Emőke
2/14.Zengő Érettségire épülő szakképzés-Műanyagfeldolgozó technikus – esti felnőtt oktatás Molnár József
Budapesti Műszaki SZC
OM: 203058
Székhely: 1146 Budapest, Thököly út 48-54. Főigazgató: Markhard József www.bmszc.hu
Tagintézmény címe
BMSZC Than Károly Ökoiskolája, Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Bp. 1023 Lajos u. 1-5
Telefon:
06/1-335-2293
06/1-336-0623

További információk
Felnőttképzési tanfolyamok a BMSZ-ben. Tájékoztató az induló képzésekről ITT
TANULJON ÚJ SZAKMÁT INGYEN!
Vegyipari és informatikai szakmák a BMSZC iskoláiban! Valósítsa meg Önmagát, egy második szakma megszerzésével!
További információk
Languages
Archívum
Feliratkozás a hírlevelünkre