Than Károly Ökoiskolája, Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2017-2018-as tanév tanévnyitó ünnepségét 2017. szeptember 1-én, pénteken, 7.30-kor tartjuk
nappali tagozatos tanulóknak.
Megjelenés: sötét szoknya, nadrág, fehér blúz, ing.
Az ünnepség után három osztályfőnöki óra kerül megtartásra.

A beosztás megtekinthető a Folytatás után.

2017-2018. tanév osztálytermei és termek a tanévnyitón

Osztály Képzési forma Osztályfőnök Állandó tanterem Évnyitón tanterem
8.Korall Felnőttek általános iskolája-levelező tagozat Babarczi Istvánné fsz.1 ..
9.Alkony 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Halminé Juhász Ildikó fsz.2 fsz.2
9.Bolygó 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Kolumbán Erzsébet 402 402
9.Csillag 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Ughyné Gregor Katalin 411 411
9.Dagály 4 éves Honvédelmi szakgimnázium Vidács Gáspár 108 108
9.Égbolt 4 éves Környezetvédelmi szakgimnázium Kasszán Zuszsanna 408 408
9.Felhő 4 éves Vízügyi szakgimnázium Garainé Bóday Beatrix 403 403
1/9.Moraj 3 éves szakközépiskola 1/2 Vízügyi szakmunkás – 1/2 Műanyagfeldolgozó Vass Szabina 113 113
1/9.Napfény-migráns Belépő migráns osztály – Magyar mint idegen nyelv Roth Ágnes 102 311
1/9.Orkán 3 éves szakközépiskola Rendészeti őr Balogh Krisztina 216 216
1/9.Pára 3 éves szakközépiskola Számítógép szerelő, karbantartó Somogyi Zoltán 311 303
SZH/1.Róna  2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/1 Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Zolnai Zsolt 112 112
SZH/1.Szikla 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/1 Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Tényi István 114 112
4/12.Hajnal Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – 2 éves-nappali tagozat Tóth Rita 56 56
4/12.Liget Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – levelező tagozat Fáber Erzsébet 218
5/13.Tenger Érettségire épülő szakképzés-Környezetvédelmi technikus – 1 éves-nappali tagozat Filó Ferenc 308 308
1/13. Univerzum Érettségire épülő szakképzés-Közszolgálati ügyintéző – 2 éves-nappali tagozat Bacsó Márton 306 306
1/13.Zuzmó Érettségire épülő szakképzés-Műanyagfeldolgozó technikus – esti felnőtt oktatás Tápai Andrea 53
10.Alpok 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Pésó Viktória 217 217
10.Bakony 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Farkas Tímea 53 53
10.Cserhát 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Szabó Ákos 405 405
10.Dobogókő 4 éves Rendészet és közszolgálat szakgimnázium Szalacsi Renáta 407 407
10.Etna 4 éves Környezetvédelem szakgimnázium Szeghy Ferenc 409 409
10.Gerecse 4 éves 1/2 Vízügy – 1/2 Vegyipar szakgimnázium Kollár László 106 106
2/10.Mátra 3 éves szakközépiskola- 1/2 Víz- és csatornamű kezelő – 1/2 Műanyagfeldolgozó Németh László 314 314
2/10.Pilis 3 éves szakközépiskola-Számítógépszerelő és karbantartó Czikkely Imre 312 302
SZH/2.Rila 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/2 -Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Müller Tamás Bulcsú 221 221
SZH/2.Somló 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/2 -Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Simon Hilda 104 114
SZH/2.Vértes 2 éves SZAKKÉPZÉSI HÍD/2 -Hulladékgyűjtő és szállító rész-szakképesítés Kiss József 101 114
11.Agár 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Gecse Nóra 214 214
11.Bagoly 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Kosaras Béla 218 218
11.Cápa 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Papp Péter 105 105
11.Delfin 4 éves Vegyipari ágazati szakközépiskola Kőszegi Roberta 101 101
11.Elefánt 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Bacsa-Harkay Edit 109 109
11.Farkas 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Varga Regina 102 102
3/11.Medve 3 éves szakiskola-Víz- és csatornamű kezelő Szíjj Barbara 112 312
3/11.Nyest 3 éves szakiskola – Műanyagfeldolgozó-Formacikkgyártó Sári Zoltán 104 104
3/11.Panda 3 éves szakiskola-Számítógépszerelő és karbantartó Vizi Ferenc 114 304
12.Áfonya Angol nyelvi előkészítő után 4 éves gimnázium Kertai Bettina 103 103
12.Akác 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Domahidy András fsz.1 fsz.1
12.Bodza 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Kiss Marianna 107 107
12.Csenkesz 4 éves Rendészeti ágazati szakközépiskola Keszthelyi Márta 111 111
12.Dió 4 éves Vegyipari ágazati szakközépiskola Ujvárosi Csilla 413 413
12.Éger 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Krenács Zsuzsanna 406 406
12.Fagyal 4 éves Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazati szakközépiskola Váncsáné Debreceni Katalin 412 412
5/13.Jura Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – esti tagozat Lakó Ildikó 214
5/13.Lomnic Szakközépiskola két éves érettségire felkészítőévfolyama – levelező tagozat Babarczi Istvánné 217
2/14.Ural Érettségire épülő szakképzés-Közszolgálati ügyintéző – 2 éves-nappali Dr. Miszlivecz Emőke 221 51
2/14.Zengő Érettségire épülő szakképzés-Műanyagfeldolgozó technikus – esti felnőtt oktatás Molnár József 109

Tanévnyitó ünnepély nappali tagozatos tanulóknak 7.30-kor.  A terembeosztás letölthető ITT

Budapesti Műszaki SZC
OM: 203058
Székhely: 1146 Budapest, Thököly út 48-54. Főigazgató: Markhard József www.bmszc.hu
Tagintézmény címe
BMSZC Than Károly Ökoiskolája, Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Bp. 1023 Lajos u. 1-5
Telefon:
06/1-335-2293
06/1-336-0623

További információk
Felnőttképzési tanfolyamok a BMSZ-ben. Tájékoztató az induló képzésekről ITT
TANULJON ÚJ SZAKMÁT INGYEN!
Vegyipari és informatikai szakmák a BMSZC iskoláiban! Valósítsa meg Önmagát, egy második szakma megszerzésével!
További információk
Languages
Archívum
Feliratkozás a hírlevelünkre

Top Letöltések